Mooie zilveren armband met Agaat Geode met verzilverde rand, facet geslepen Labradoriet, zoetwater Parel en fuchsia roze Chalcedoon.
Deze armband is geregen op elastiek.
Deze ring is van Sterling zilver en verguld met rosé goud. Deze ring is gezet met Granaat, blauw Topaas, Amethist, Peridot en Citrien. Deze zilveren ring heeft ring maat 17.3 mm.
Deze ring is van Sterling zilver en verguld met rosé goud. Deze ring is gezet met blauw Topaas. De blauwe Topaas heeft een afmeting van 5mm x 7mm. Deze zilveren ring heeft ring maat 19 mm.
Deze oorbellen zijn van Sterling zilver en verguld met rosé goud. Deze oorbellen zijn gezet met facet geslepen Rozenkwarts en hebben een totale lengte van 5.5 cm.
Deze oorbellen zijn van Sterling zilver en verguld met rosé goud. Deze oorbellen zijn gezet met wit Topaas en zwarte Onyx en hebben een totale lengte van 4.5 cm.
Deze oorbellen zijn van Sterling zilver en verguld met rosé goud. Deze oorbellen zijn gezet met zwarte Onyx en Parel en hebben een totale lengte van 5.1 cm.
Deze oorbellen zijn van Sterling zilver en verguld met rosé goud. Deze oorbellen zijn gezet met zwarte Onyx en Lemon Topaas en hebben een totale lengte van 6.6 cm.
Deze oorbellen zijn van Sterling zilver en verguld met rosé goud. Deze oorbellen zijn gezet met Smokey Topaas en witte kwarts en hebben een totale lengte van 6.9 cm.
Deze oorbellen zijn van Sterling zilver en verguld met rosé goud.
Deze oorbellen zijn gezet met Smokey Topaas en Rozenkwarts en hebben een totale lengte van 5.2 cm.